Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hampton Inn Enterprise 2**, Enterprise

Snadná online rezervace Hampton Inn Enterprise a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Enterprise bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hampton Inn Enterprise (Hotely), ubytování Enterprise, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hampton Inn Enterprise. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hampton Inn Enterprise může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hampton Inn Enterprise se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hampton Inn Enterprise vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

9

Hampton Inn Enterprise 2** (Hotely), Enterprise

8 West Pointe Court, Enterprise, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Hampton Inn Enterprise
Hampton Inn Enterprise 1Hampton Inn Enterprise 2Hampton Inn Enterprise 3Hampton Inn Enterprise 4Hampton Inn Enterprise 5Hampton Inn Enterprise 6Hampton Inn Enterprise 7Hampton Inn Enterprise 8Hampton Inn Enterprise 9Hampton Inn Enterprise 10Hampton Inn Enterprise 11Hampton Inn Enterprise 12

This hotel is located 1.8 miles from downtown Enterprise, Alabama and one mile from Dixie Boys Baseball Park. It features an outdoor pool and spacious rooms with free Wi-Fi.

Rooms at the Hampton Inn Enterprise are furnished with a cable TV and large work desk. Each air-conditioned room is brightly decorated and includes a coffee maker and hairdryer.

A daily buffet breakfast is served at the Enterprise Hampton Inn. Guests are welcome to work in the gym or use the business center.

Fort Rucker and the Army Aviation Museum are both 9.5 miles from the Hampton Inn.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hampton Inn Enterprise)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Bazén a wellness

Fitness centrum, Venkovní bazén, Bazén

Služby na recepci

Recepce 24 hodin denně, Denní tisk

Úklidová služba

Služba praní

Zázemí pro business

Společenské prostory, Business centrum, Fax/kopírka

Obchody

Obchody v hotelu

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Klimatizace

Obecné podmínky (Hampton Inn Enterprise)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover, UnionPay credit card

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Hampton Inn Enterprise)

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.