Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Days Inn - Enterprise 2**, Enterprise

Snadná online rezervace Days Inn - Enterprise a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Enterprise bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Days Inn - Enterprise (Hotely), ubytování Enterprise, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Days Inn - Enterprise. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Days Inn - Enterprise může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Days Inn - Enterprise se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Days Inn - Enterprise vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.4

Days Inn - Enterprise 2** (Hotely), Enterprise

714 Boll Weevil Circle, Enterprise, USA (Zobrazit hotel na mapě)

Days Inn - Enterprise
Days Inn - Enterprise 1Days Inn - Enterprise 2Days Inn - Enterprise 3Days Inn - Enterprise 4Days Inn - Enterprise 5Days Inn - Enterprise 6Days Inn - Enterprise 7Days Inn - Enterprise 8Days Inn - Enterprise 9Days Inn - Enterprise 10Days Inn - Enterprise 11Days Inn - Enterprise 12Days Inn - Enterprise 13

The Enterprise Days Inn is located 8 miles from the Fort Rucker Army Base. Guests of this hotel will enjoy a daily continental breakfast and relax by the outdoor pool.

Free Wi-Fi and cable TV are included in every traditionally decorated guestroom of this Enterprise hotel. A microwave and small refrigerator are also provided along with tea- and coffee-making facilities.

The Days Inn Enterprise features an on-site business centre and a launderette. Guests will also have access to a 24-hour reception as well as vending machines for snacks and drinks.

The hotel is 1.5 miles from Enterprise city centre and the Boll Weevil Monument. The Dixie Boys Baseball Park is less than 3 miles away.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Days Inn - Enterprise)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Jídlo a pití

Automat (občerstvení), Automat (nápoje)

Bazén a wellness

Venkovní bazén (sezónní), Bazén

Služby na recepci

Trezor, Denní tisk, Recepce 24 hodin denně

Úklidová služba

Denní pokojová služba, Služba praní

Zázemí pro business

Fax/kopírka, Business centrum

Různé

Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Topení, Klimatizace, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Days Inn - Enterprise)

Příjezd od 13:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Discover

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Days Inn - Enterprise)

Při přihlášení do hotelu je třeba předložit průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Splnění zvláštních požadavků závisí na momentální dostupnosti služeb v době příjezdu. Tyto služby nelze zaručit a může za ně být účtován příplatek. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.